Blog

Mobilya Fotoğraf Çekimi

Pazartesi, Ekim 8th, 2018

Mobilya fotoğraf çekimi profesyonel fotoğrafçılığın farklı bir uzmanlık alanıdır.Mobilyaların profesyonel bir şekilde fotoğraflarının çekimi için profesyonel ekip ve ekipmana ihtiyaç duyulur. Stüdyo olanakları ve farklı prodüksiyon seçenekleri ile birlikte doğru fotoğrafa zemin hazırlar.

Engin Yıldız Studio tam da bu aşamada ihtiyaçlarınızı karşılar. Oldukça makul seviyelerde ki çekim bütçelerimiz ile planlanan süre doğrultusunda çekimler gerçekleşir. Stüdyo olanaklarından kısaca bahsetmek gerekirse 450 metrekare kullanabilir çekim alanı, 300 metrekare gelen veya bitmiş ürünleri depolama imkanı mevcuttur. 8-10 metre arası tavan yükseliği ve komple cam cephesi sayesinde gün ışığından faydalanma imkanına sahiptir.

Rahatlık ve konforu temsil eden mobilya modelleri aynı zamanda insan hayatını önemli ölçüde kolaylaştırıyor olması ile de bilinirler. Mobilyaların hem kullanışlı hem de kaliteli malzemeye sahip olduğunu gösterebilmek ise iyi bir mobilya fotoğraf çekimi işlemi ile mümkün olmaktadır. Nitekim özellikle de ürünün pazarlanması ve reklamının gerçekleştirilmesi aşamasında hedef kitlenin ilgili mobilya ürününü yakından incelemesi gerekir. Bu sayede net bir şekilde karar verebilir. Bu bağlamda etkileyici fotoğraf çekimi için mobilyanın farklı açılardan ya da sadece tek açıdan ancak doğru bir ışık yansıtılarak çekiminin yapılması gerekir. Bizler stüdyomuzda mobilyaların çekimi için gerekli olan tüm profesyonel ekipmanları sağlamaktayız. Bu sayede zaman ve maliyet kaybı olmadan doğrudan sonuca profesyonel bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz mobilya fotoğraf çekimi ekipmanlar ve geniş stüdyo alanımız ve çekim bütçelerini öğrenebilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere hem daha fazla bilgi vermeye hem de bu hizmetlerin nasıl gerçekleştirdiğini konusunda bilgi vermeye hazırız. Piyasa geneline kıyasla sizlere oldukça makul seviyelerde teklifimizi sunuyoruz. Bu sayede gereksiz maliyet kaybının de önüne geçerek, ihtiyaç duyduğunuz fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz.

Leave a Comment